بازار سرمایه گذاری بورس اوراق بهادار تهران

پذیره نویسی سهام شرکت بیمه اتکایی سامان (در شرف تأسیس)

به اطلاع می‌رساند، از روز دوشنبه مورخ 1399/09/17 تعداد 355،500،000 سهم از سهام در دست انتشار شرکت بیمه اتکایی سامان (سهامی عام در شرف تأسیس) با نماد “اتکاسا” ، حداکثر به مدت 10 روز از طریق بازار سوم فرابورس ایران، به روش ثبت سفارش و با قیمت 500 ریال، پذیره نویسی می‌گردد.
در این رابطه لطفا به نکات زیر توجه نمایید:

1. این شرکت در شرف تاسیس می‌باشد. پس از پایان دوره پذیره نویسی مراحل ثبت شرکت و اخذ مجوز های لازم صورت می‌پذیرد. این فرآیند تا چند ماه زمان خواهد برد. لذا معاملات ثانویه این سهم، پس از گذشت این فرآیند آغاز خواهد شد. لطفا به این نکته توجه نمایید که نماد اتکاسا در دوره ی پذیره نویسی می‌باشد (عرضه ی اولیه نیست) و امکان فروش این سهام تا مدت ها وجود نخواهد داشت. لطفا تنها در صورتیکه قصد نگهداری این سهام را دارید اقدام به خرید نمایید.

2. زمان ثبت سفارش مطابق با پیام ناظر بازار در هر روز اعلام می‌گردد.

azinjavdani

3. مبلغ سفارش 500 ریال (معادل 50 درصد از ارزش اسمی سهم ) می‌باشد و کارمزد های پذیره نویسی بر عهده ناشر سهم میباشد.

4. 50 درصد مابقی ارزش اسمی هر سهم ( 500 ریال ) در تعهد پذیره نویسان خواهد بود که حداکثر ظرف مدت 2 سال از تاریخ ثبت شرکت و مطابق با اعلام آن شرکت وصول خواهد شد.

5. حداقل تعداد سفارش 1 سهم و حداکثر تعداد سفارش برای اشخاص حقیقی 100,000سهم و برای اشخاص حقوقی 1,000,000 سهم میباشد.

6. پذیره نویسی تا زمان اتمام تمامی سهام در دست انتشار ادامه خواهد یافت. در صورتی که میزان تقاضا بیشتر از میزان سهام عرضه شده (فزونی تقاضا بر عرضه) باشد، تعداد سهام به روش تسهیم به نسبت به متقاضیان تخصیص می‌یابد.

7. برای اطلاعات بیشتر لطفا به اطلاعیه شماره 2307/س/99 و اخبار منتشر شده در رابطه با این سهم در سایت شرکت فرابورس ( www.ifb.ir ) مراجعه نمایید.

آذین جاودانی

بزودی زندگینامه ای از خودم براتون درست میکنم, اما فعلا از این صفحه دیدن داشته باشید دوستان عزیزم؛ http://azinjavdani.ir/%d8%af%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d9%85%d9%86/

این پست دارای 6 نظر است

 1. erotik

  Having read this I thought it was rather enlightening. I appreciate you spending some time and effort to put this informative article together. I once again find myself personally spending a lot of time both reading and leaving comments. But so what, it was still worth it! Zuzana Cornell Mok

  1. azin21853

   Thank you so much I appreciate your comments

   1. azin21853

    of course, anytime

 2. escort bayan

  The music at the beginning is typical from NAPLE not from rome Kristi Madison Durman

 3. erotik

  Aw, this was an extremely nice post. Taking the time and actual effort to make a superb article? Laverna Arie Zed

نظرات بسته شده اند.