مدارک, تخصص ها و تجربیات

مشتریان من

پیش گفتار

با عرض سلام و ارادت؛ از شش سالگی وارد دنیای تجارت شدم و در فعالیت های اقتصادی و خدماتی در مشهد با فعالان در زمینه نقره, جواهرات,طلا و صرافی با سازمان پارسان همکاری اجرایی و عملیاتی و نهایتا مدیریت بازرگانی با استراتژی های مختلف و پیاده سازی آنها فعالیت کردم,پس از سالهای متمادی برای رفع نیاز و ارائه خدمات به بهترین کیفیت و مطلوب ترین روش های نوین برای اطرافیان, جامعه و نهایتا جامعه تلاش کرده ام تا تحولی در زندگی, کسب و کار و تجارت و صنعت آنان به وجود بیاورم, سرمایه گذاری های زمانی, ارزی و ارزشی زیادی برای نزدیک شدن به اهداف گفته شده ام انجام داده ام که شامل تحصیلات آکادمیک, مطالعات دروس تخصصی و غیرتخصصی سایر رشته ها و فراگیری حرفه های مرتبط ولی متفاوت و همچنین اجرا به همراه مدیریت در کنار بررسی و مطالعه فرآیندهای آن حرفه به اجرا گذاردم., لذا این سایت را طراحی کردم تا بتوانم آموزش و مشاوره لازم و کافی را به همکاران و دوستان گرامی برای ارتقای سطح علمی و دانشی خود بدهم.خلاصه ای از تخصص های آکادمیک و غیر آکادمیک اینجانب را برای شما حاضر نموده ام تا بیشتر با من و دانش من آشنا شوید, که این معلومات به امید خدا همیشه در حال آپدیت خواهند بود یا موارد تازه را به آنها اضافه خواهم نمود, باتشکر از همراهی شما.

طلا, نقره و جواهرشناسی

تقریبا از سال 1372 تا سال 1396 بصورت تخصصی در زمینه طلا,نقره, جواهرات و صرافی فعالیت های بسزایی داشته ام, که نمونه های آن شامل؛ تامین کالا و خدمات ارگان های خصوصی, دولتی و نظامی کشور می شد.

روانشناسی عمومی

این امر در زمینه تجربی بهمراه کسب علم آن از طریق مطالعات گسترده در زمینه سه صاحب سبک و تئوریسین جهانی به نام های آدلر, فرانکل و فروید, از سالهای 1387 تا 1396 به طول انجامید.

جواهر درمانی

تقریبا بین سالهای 1376 الی 1384 به امور سنگ درمانی, جواهردرمانی, ریلکسیشن, مراقبه و بصورت جامع تر انرژی پاک درمانی فعالیت داشتم, که با توجه به قوانین و محدودیت های گذاشته شده در ایران بیشتر از آن زمان خدمات عمومی ندادم.

MBA

مدیریت فروش و بازاریابی که همزمان از سال 1387 تا سال 1396 به طول انجامید که شامل تجارت الکترونیک و پایه ریزی آن نیز می شد.

کارشناسی فناوری اطلاعات و ارتباطات

از دانشگاه پیام نور

معماری

که شامل دو نوع معماری میشد : معماری تجربی ساختمانی و طراحی داخلی و معماری سیستم های کامپیوتری

برنامه نویسی

شامل زبان های برنامه نویسی ازجمله: پاسکال, ++C, ویژوال بیسیک و ...

ICDL 1,2

تدریس خصوصس مهارت های WORD, ACCESS, ADOBE, EXCELL, INTERNET, POWERPOINT, WINDOWS, ...که ارگان های خصوصی و غیرانتفاعی نظیر دانشگاه آسیا, دانشگاه تابران, موسسه آموزشی صبا اندیشه, لبنیات رامک مشتریان من بوده اند.

خدمات سخت افزاری و نرم افزاری(کامپیوتری,تجهیزاتی)

تعمیر, نگهداری, عیب یابی, اجرا, راه اندازی, استقرار سیستم های کامپیوتری و تجهیزاتی مانند روتر, سوییچ, مودم و...

مدیریت پروژه های IT و نرم افزاری

مدیریت پروژه هایی تکنولوژی که هنوز به بهره برداری, ثبت و یا اختراع نرسیده, من جمله پروژه های نرم افزاری و مانند آنها که شامل کار با نرم افزارهای SPSS, MSP میشود.

مدیریت سیستم های IT و اطلاعاتی

مدیریت هرگونه سیستم اطلاعاتی که به نحوی با اطلاعات و دیتابیس اتصالی دارند, شامل ERP, CRM, SRM, HR, AIS, (SCM)LMS و هزاران هزار نرم افزار یا تکنولوژی خلاقانه نرم افزاری دیگر و به صورت جامع تر MIS (Management of Infrmation Systems).

مشاوره های سازمانی

که شامل بازبینی ها, چکاپ, مشاوره, پلنینگ(برنامه ریزی), آموزش, همراهی و اجرا در واحدهای مختلف سازمان از جمله فروش, بازاریابی, تدارکات, فنی مهندسی, خطوط تولید, مالی, it, تحقیق وتوسعه, انبارها, بازرگانی, مدیریت های میانی, ارشد و عملیاتی و همچنین اتصال سازنده مابین این دپارتمان ها میشود.

مشاوره اداری و قوانین اداره کار

شرکت در جلسات هیئت کمیسیون اداره کار به وکالت از کارفرما یا کارمند, تهیه و تنظیم قراراداد ها, مشاوره و اموزش قوانین اداره کار.

اصول و فنون مذاکره

که شامل اصول مذاکرات و عقد قراردادهای بین المللی, زبان بدن مقدماتی/حرفه ای و فنون مذاکرات و فروش و بازاریابی می شود.

مهندسی مجدد فرآیندها

به بررسی روال های گذشته و فرآیند تولید اطلاعات و محتوای سازمانی می پردازد و در نقاط مشخص که پیش نیازهای آموزشی و تخصصی ارائه شده است, اقدام به تغییر روال,رویه, روش, اهداف و استراتژی های سازمانی می کند.

شبکه های کامپیوتری

که شامل دونوع Passive و Active می شوند و شامل A+ ,Network+, ccent , ccna , ccnp,

تجارت الکترونیک

شامل کسب و کار های B2B, C2C, B2C, C2B, G2B, B2G,... میشوند, که ناگفته نماند پایان نامه دوره کارشناسی من در این مورد بود و بصورت 20-25 پایان نامه دونفره میشد که به تنهایی آن را انجام دادم و البته تحقیقاتی-پژوهشی و در رسته بنیادی بود.

دیتاماینینگ و آنالیز داده ها

داده کاوی و تحلیل داده ها به صورت فنی و حرفه ای

طراحی و پیاده سازی الگوریتم ها

اجرای فنی و عملیاتی امور سازمانی شامل واحدهای مذکور سازمانی در زمینه مشاوره های سازمانی, برنامه نویسی, سیستم های اطلاعاتی و پروژه ها.

طراحی سایت

توسط زبان برنامه نویسی PHP, سروهای تحت سیستم عامل های لینوکس مانند APACHE, و دیتابیس های ءMY SQL و SQL SERVER

تهیه و تدوین فیلم و عکس

با نرم افزارهای رایج و عمومی تدوین مانند ادوبی پریمایر و ادیوس و ...

آخرین مقطع آکادمیک

فوق تخصص حسابداری مدیریت

از دانشگاه شاندیز مشهد؛ بعبارت ساده تر حسابداری صنعتی برای مدیران جهت تصمیم گیری دقیق تر در مورد روند های آتی, روند تولید و اطلاعات مالی شرکت و سازمان

حسابداری پیشرفته نرم افزاری

موسسه فنی حرفه ای طراحان نوین

حسابداری عملی و قوانین تحریر دفاتر قانونی

از دانشگاه غیرانتفاعی عطار

مدیریت مالی پیشرفته

از دانشگاه غیرانتفاعی آسیا

حسابداری مالیاتی

از موسسه پژوهشی آموزشی همکاران سیستم

فعال در بورس اوراق بهادار تهران

شامل تحلیل های هوش مالی, هوش بورسی, سبدگردانی و...

مشاور مالی, اقتصادی

مشاوره های مالی و اقتصادی برای توانایی در مدیریت درآمد و هزینه ها

افتخارات دانشگاهی و سمینارها

پایان نامه اذین جاودانی

پایان نامه کارشناسی ارشد

رابطه قابلیت مقایسه صورت های مالی (حسابداری), با کارایی قیمت گذاری اقلام تعهدی و ثبات سود و حق الزحمه حسابرسی(و کیفیت گزارشگری مالی) در بازار بورس اوراق بهادار تهران.

مقاله کارشناسی ارشد

رابطه قابلیت مقایسه صورت های مالی با کیفیت گزارش گری مالی و کارایی قیمت گذاری اقلام تعهدی در بازار بورس اوراق بهادار تهران.

استانداردهای IFRS

کنفرانس تفاوت استانداردهای حسابداری و صورت های مالی ایران با استانداردهای بین المللی و استانداردهای آمریکایی مبتنی بر GAAP و IFRS

ارزیابی عملکرد کارمندان/کارکنان و مدیریت

کنفرانس اصول و فنون ارزیابی عملکرد پرسنل و ارزیابی عملکرد مدیران و صاحبان مشاغل

بودجه بندی و انحرافات آن

کنفرانس بودجه بندی و انحرافات پس از آن در مدیریت مالی

پایان نامه کارشناسی

تجارت الکترونیک و نقش سیستم های اطلاعاتی حسابداری مبتنی بر اینترنت

ماهنامه زبان انگلیسی

تدوین, تهیه و تنظیم ماهنامه دانشگاهی به زبان انگلیسی در دانشگاه پیام نور

تدوین و تالیف کتاب

تدوین و تالیف کتاب کمک درسی و حل المسائل نظریه زبان ها و ماشین ها

برقراری ارتباط با زبان های زنده دنیا

اردو

انگلیسی

عربی

ترکی